Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija

Sėkmingi startai Lietuvos kaimo mokyklų lengvosios atletikos varžybose

• Paskelbta: 2024-05-31
  • Kategorija: Renginiai

Gegužės 30 d. Šiauliai alsavo karštu oru, o miesto stadione virė sportinė kova ir emocijos – Lietuvos kaimo mokyklų lengvosios atletikos varžybų dalyviai kovojo dėl medalių. Į kovą sėkmingai įsijungė ir mūsų gimnazijos sportininkai.

Šuolio į tolį sektoriuje sidabro medalį laimėjo jauniausias šios rungties dalyvis, mūsų gimnazijos septintokas, Arianas Razgūnas. Jo pasiekto asmeninio rekordo gali pavydėti ir vyresni sportininkai – 563 cm!!!

1000 metrų distancijoje, tik paskutiniuose metruose nusileidęs nugalėtojui, sidabro medalį iškovojo gimnazistas Osvaldas Kerulis (I kl.). Tai gabus ir vilčių teikiantis sportininkas, pasidžiaukime jo rezultatu.

400 metrų rungtyje tik kelios dešimtosios sekundės dalys nuo medalio skyrė aštuntoką Titą Dragūną, kuris užėmė garbingą 4 vietą.

Tai buvo paskutinės šių mokslo metų sporto varžybos. Dėkoju visiems sportavusiems, dalyvavusiems varžybose ir visiems gimnazistams linkiu gražios ir sportiškos vasaros.