Personalo paieška

Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija skelbia kandidatų atranką į laisvas darbo vietas

MATEMATIKOS MOKYTOJAS(-A)

Pareigybė – matematikos mokytojas

Pareigybės lygis – A2.

Darbo krūvis – nuo 0,5 etato (preliminarus).

Darbo sutartis – neterminuota (darbo sutartis gali būti sudaroma po atrankos arba kitos su kandidatu suderintos datos)

Darbo pobūdis – matematikos mokytojas bendrojo lavinimo mokykloje, vykdančioje pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti – nurodyti pareigybės apraše.

Privalumai ­– panašaus darbo  patirtis.

Darbo apmokėjimas – pareiginio atlyginimo dydis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu. Pareigybinis koeficientas priklauso nuo kandidato turimos kvalifikacijos bei stažo ir gali būti  nuo 0,9294 iki 1,3053. Priskaitomas darbo užmokestis už etatą gali svyruoti nuo 1659 Eur iki 2330 Eur.

Pretendentai atrankai pateikia šiuos dokumentus:

1. Prašymą (word, pdf) leisti dalyvauti atrankoje;
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  4. Gyvenimo aprašymą CV;
  5. Galiojančią sveikatos patikrinimo pažymą;
  6. IRD pažymą dėl įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro duomenų apie kandidatą.

Dokumentai priimami iki 2024 m. rugpjūčio 2 d. 12.00 val. darbo dienomis.

Pretendentai dokumentus pristato asmeniškai adresu: Širvintų g. 16, Giedraičiai, Molėtų r., tel. arba siunčia elektroniniu paštu: info@giedraiciugimnazija.lt.

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis su pirminius reikalavimus atitinkančiais kandidatais. Kvietimas pokalbiui bus išsiųstas  2024 m. rugpjūčio 5 d. kandidato nurodytu elektroninio pašto adresu.

Telefonas pasiteiravimui: +370 609 13231

ANTROS UŽSIENIO (VOKIEČIŲ) KALBOS MOKYTOJAS(-A)

Pareigybė – vokiečių kalbos mokytojas

Pareigybės lygis – A2.

Darbo krūvis – nuo 0,25 etato (preliminarus).

Darbo pobūdis – antros užsienio (vokiečių) kalbos mokytojas bendrojo lavinimo mokykloje, vykdančioje pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti – gali būti baigiamųjų kursų studentas.

Privalumai ­– panašaus darbo  patirtis.

Pretendentai atrankai pateikia šiuos dokumentus:

1. Prašymą (word, pdf) leisti dalyvauti atrankoje;
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  4. Gyvenimo aprašymą CV;
  5. Galiojančią sveikatos patikrinimo pažymą;

Dokumentai priimami iki 2024 m. rugpjūčio 2 d. 12.00 val. darbo dienomis.

Telefonas pasiteiravimui: +370 609 13231