Molėtų rajono mokinių tinklinio varžybos

• Paskelbta: 2024-03-26

Kovo 21 d. Molėtų progimnazijos sporto salėje ir Molėtų sporto centro arenoje vyko rajono mokinių tinklinio varžybos. Jose dalyvavo Molėtų progimnazijos I ir II ir mūsų gimnazijos mergaičių komandos. Nugalėję abi varžovių komandas 2:0, I vietą laimėjo mūsų gimnazijos sportininkės.

Mūsų gimnazisčių komanda: Danielė Čereškaitė (II kl.), Rusnė Žemyna Milkevičiūtė (I kl.), Brigita Ruseckaitė (I kl.), Austėja Dragūnaitė (7 kl.), Augustė Savickaitė (7 kl.), Ema Andrejevaitė (6 kl.), Auksė Družilauskaitė (6 kl.), Evelina Paškauskaitė (6 kl.), Milda Vyšniauskaitė (6 kl.).

Vaikinų tarpe varžėsi keturios komandos: Molėtų progimnazijos, Molėtų gimnazijos, Alantos gimnazijos ir Giedraičių Antano Jaroševičiaus komandos. Įveikę visus priešininkus, nugalėtojais tapo mūsų gimnazistai.

Mūsų gimnazistų komanda: Aivas Katkauskas (II kl.), Arminas Povilėnas (II kl.), Ernestas Knezis (I kl.), Rokas Čereška (7 kl.), Nojus Jaremičius (7 kl.), Arianas Razgūnas (7 kl.), Tadas Vyšniauskas (7 kl.).

Dviguba mūsų sportininkų pergalė parodo tinklinio populiarumą gimnazijoje ir sportininkų pasiruošimą varžyboms pamokų metu bei laisvalaikio treniruotėse.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime ateityje dar skambesnių pergalių.

SigitasBimbiris

SigitasBimbiris