Priešmokyklinės grupės išvyka

• Paskelbta: 2024-05-08
  • Kategorija: Išvykos

Šiandien priešmokyklinukams buvo smagi diena. Vykome į gyvų tropinių drugelių parodą ir Kosmoparką Vilniuje. Apsilankymo metu daug sužinojome apie drugelių gyvenimo ciklą, apie tai, kuo jie minta. Pamatėme daug ir įvairiaspalvių drugelių. Pavyko pamatyti, kaip iš lėliukės išsirita drugelis. Vaikai turėjo galimybę kiekvienas palaikyti drugelį rankoje ir „pasikalbėti“ su juo ar „pašnibždėti“ jam savo norą.

Kita ekskursija buvo į Kosmoparką. Kadangi turėjome laiko, tai Kosmoparką pasiekėme keliaudami pėsčiomis ir grožėdamiesi Vilniumi nuo Nacionalinės dailės galerijos iki Europos prekybos centro, kur ir įsikūręs Kosmoparkas. O jau ten  kiek visokių įdomybių! Vaikai sužinojo ir galėjo pauostyti, kuo kvepia mėnulis, pasimatavo kosmonautų avalynę, sužinojo, koks jų svoris  Žemėje, Marse, Jupiteryje, pamatė kosmonautų aprangą, jų maistą kosmose.

Pavargę, bet labai laimingi grįžome į gimnaziją.

Daiva Lutienė

Daiva Lutienė