Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija

1,2 proc. GPM

  • Paskelbta: 2024-03-21
  • Kategorija: Svarbu!

Gerbiami gimnazijos bendruomenės nariai, mokinių tėveliai, rėmėjai,

 

dėkojame, kad kasmet prisidedate prie gimnazijos rėmimo, skirdami 1,2 proc. GPM Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijai (kodas 191228160). Jūsų palaikymas ir parama ženkliai prisideda prie galimybės nuveikti daug darbų gimnazijos labui.

Prašome ir šiais, 2024 metais, iki gegužės 2 d. pervesti 1,2 arba 0,6 proc. GPM į gimnazijos sąskaitą. Jūsų pervestos lėšos bus panaudotos mokinių kūrybingumui ir motyvacijai skatinti, mokinių idėjų ir iniciatyvų rėmimui, edukacinėms išvykoms ir kitai prasmingai veiklai.

 

Gimnazijos tarybos pirmininkė V. Oželienė

Gimnazijos direktorė I. Žiupkienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas