Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija

Dalyvaujam bėgime "Molėtai bėga 2024"

• Paskelbta: 2024-10-21
  • Kategorija: Sportas

Rudeniškai saulėtą spalio 20-ąją Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija ir Molėtų kūno kultūros ir sporto centras organizavo Molėtuose bėgimą „Molėtai bėga 2024“, kuriame dalyvavo sportininkai ir bėgimo mėgėjai iš įvairių Lietuvos vietovių. Renginio programoje 9 ir 3 kilometrų bėgimai suaugusiems ir jaunimui, mažieji galėjo jėgas išbandyti 400 metrų distancijoje stadione.

Mūsų gimnaziją atstovavo penki bėgikai: septintokai – Ema Andrejevaitė, Pavelas Biaigo ir Ramilė Petronytė, aštuntokė Augustė Savickaitė ir gimnazistas antrokas Osvaldas Kerulis. Kiekvienas iš sportininkų turėjo savo tikslus. Jeigu vieniems išbandymas buvo įveikti nelengvą 3 kilometrų distanciją, tai kiti kovojo dėl apdovanojimų. Po labai atkaklios kovos tarpusavyje, finišo tiesiojoje, merginų (iki 18 metų) grupėje II vietą iškovojo Ramilė, trečia finišavo Augustė. Vaikinų tarpe šioje distancijoje II vietos apdovanojimą pelnė Osvaldas Kerulis.

Turiningai gamtoje praleista diena, varžytasi su pažįstamais ir naujais varžovais, pliūpsnis emocijų, naujų potyrių – visa tai davė šis bėgimo renginys. Sportininkų planuose rudens-žiemos sezone kiti bėgimai, varžybos uždarose patalpose.