Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija

Farmacininko studijos

  • Paskelbta: 2024-04-12
  • Kategorija: Renginiai

Jaunuoliams vaistininko profesijos subtilybės atrodo painios, todėl kyla daug klausimų, kokios karjeros perspektyvos, kokios reikalingos asmeninės savybės, kur studijuoti ir pan. Į visus rūpimus klausimus gimnazistams atsakė atstovė Sandra iš Eurovaistinės tinklo ir LSMU ketvirto kurso studentė Julija.

Moksleiviai sužinojo, kad tai gerbiama, turinti autoritetą profesija. Viena iš svarbiausių vaistininkui reikalingų savybių yra empatija ir meilė žmogui. Šiandien daug kalbame apie sveikatos saugojimą, sveikos gyvensenos svarbą, o vaistininkas dažniausiai kaip tik ir yra pirmasis sunegalavusio asmens konsultantas ir profesionalus patarėjas.

Informacija apie farmacininko specialybę:

– studijuoti galima VU arba LSMU;

– studijos trunka 5 metus;

– kad taptumėte studentu, turite būti išlaikę biologijos, matematikos, lietuvių kalbos, chemijos ar fizikos valstybinius brandos egzaminus;

– konkursinis balas į valstybės finansuojamą vietą - 9,2, į valstybės nefinansuojamą vietą - 5,4;

– galima vaistinėje dirbti nuo pirmo kurso ir darbą derinti su studijomis;

– baigusiųjų įsidarbinimo galimybė 100 proc.

Farmacijos studijos – galimybių studijos, užtikrinančios darbą bet kurioje pasaulio šalyje ir karjeros perspektyvas siekiant pripažinimo tiek tarp kolegų, tiek ir akademinėje srityje.

Dėkojame už įdomų specialybės pristatymą pašnekovėms ir už dovanas aktyviausiems gimnazistams pašnekovėms Sandrai ir Julijai bei Panevėžio rergioninio karjeros centro veiklinimo koordinatorei Snežanai Vaitasienei.

Autorius:
Aušrinė Ambrazienė

Nuotraukos:
Irina Žiupkienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas