Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija

Joniškio skyriaus pamokų tvarkaraštis 5-8 kl. 2021-2022 m. m. I pusm.

Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos Joniškio skyriaus 2021-2022 m. m.

I pusmečio pamokų tvarkaraštis

Eil.

Nr.

Mokytojo

vardas,

pavardė

Dalykai

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1

2

3

4

5

6

7

1

2

3

4

5

6

7

1

2

3

4

5

6

7

1

2

3

4

5

6

7

1

2

3

4

5

6

7

1.

Genė 

Giedrienė (7-8 kl.)

Lietuvių

kalba

5

6

 

 

 

7

8

7

 

5

6

 

 

 

 

8

7

8

5

6

 

 

7

8

5

6

V

 

 

 

 

 

 

 

7

8

5

6

 

 

 

 

 

Rusų k.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

8

 

 

 

 

 

7

8

5

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

6

 

 

 

 

Žmogaus

sauga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

8

 

 

 

2.

Vaidotas 

Jamantas

Tikyba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

3

2

4

 

 

 

Etika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

8

5

6

 

3.

Edita 

Žilinskaitė-

Pukėnienė

(5-6 kl.)

Anglų

kalba

 

5

6

3

 

 

 

 

7

8

2

4

 

 

 

 

 

5

6

7

8

3

 

 

 

V

8

 

 

2

4

5

6

7

 

 

 

 

 

 

 

 

IT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

6

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Lionė 

Jurkevičienė

Istorija

 

 

5

6

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

6

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Vida 

Apavičienė

Matematika

 

7

7

8

5

6

5

6

8

 

6

5

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

6

7

8

 

 

 

 

 

6.

Virgilijus 

Kalinauskas

Fizika

7

8

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Jūratė

Guobienė

Biologija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chemija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

8

 

 

 

 

 

 

 

 

Gamta

ir žmogus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

6

5

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

Gediminas 

Ožalinskas

Muzika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

6

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

Artur 

Mastianica

Fizinis

ugdymas

 

 

 

 

 

5

6

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

6

7

8

 

 

 

 

5

6

7

8

 

10.

Vida

Verbaitienė

Geografija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

8

6

 

 

 

11.

Zenonas

Steponavičius

Dailė

 

 

 

 

 

 

 

 

7

8

5

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

Romualdas

Gadliauskas

Technologijos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

6

5

6

7

8

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atnaujinta: 2024-02-20
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.45 – 10.30
  • 4. 11.00 – 11.45
  • 5. 12.00 – 12.45
  • 6. 12.55 – 13.40
  • 7. 13.50 – 14.35
Iki pavasario (Velykų) liko
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.
Patyčių dėžutė